Lietošanas noteikumi

1. Vispārīgi noteikumi

1.1. Šie Vietnes lietošanas noteikumi (“Lietošanas noteikumi”) nosaka noteikumus, saskaņā ar kuriem lietotāji var izmantot Vietnē ievietotos materiālus un pakalpojumus.

1.2. Šie noteikumi attiecas uz visu informāciju, ko mūsu vietne saņem par jums, kad izmantojat vietni, pakalpojumus, lietojumprogrammas un produktus. Šie noteikumi attiecas uz visiem esošajiem pakalpojumiem, kā arī uz to iespējamo attīstību un / vai jaunu pakalpojumu pievienošanu.

2. Šajos noteikumos lietotie termini

2.1. Tīmekļa vietne ir elektronisku datorprogrammu un citas informācijas kopums, kas atrodas informācijas sistēmā, kurai var piekļūt, izmantojot interneta informācijas un sakaru tīklu (“Internets”) ar domēna nosaukumiem un / vai interneta adresēm, kas ļauj identificēt vietnes. Vietne var saturēt vai tieši saturēt failus, informāciju, programmatūru, zīmējumus, fotogrāfijas un citus failus, uz kuriem attiecas autortiesības, preču zīmes, pakalpojumu zīmes vai citas identiskas vai blakustiesības un Vietnes lietotāji.

2.2. Šie ir vietne, kurā katrs pircējs var iepazīties ar uzrādītajām precēm, to aprakstiem un preču cenām, izvēlēties preci.

2.3. Personiskā informācija - informācija, ko lietotājs sniedz, pašreģistrējoties (izveidojot personīgo kontu), vietni vai izmantojot pakalpojumus, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar to, lietotāja personisko informāciju.

3. Reģistrācijas pasūtīšana vietnē

3.2. Lietotāju reģistrēšanās vietnē ir bezmaksas un brīvprātīga. Pēc lietotāja domām, vietne saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem ir pilngadīga persona un juridiskas personas.

3.3. Lietotāja izvēlētais lietotāja vārds un parole ir nepieciešama un pietiekama informācija. Lietotāja piekļuve vietnei.

3.4. Lietotājs ir atbildīgs tikai par pieteikšanās un paroles drošību, patstāvīgi izvēloties krātuves veidu. Lietotājs ir atbildīgs tikai par drošību. izvēlēto paroli, kā arī neatkarīgi garantē jūsu paroles konfidencialitāti.

3.5. Pēc reģistrēšanās vietnē lietotājam tiek piešķirtas tiesības patstāvīgi doties uz vietni, lai izveidotu savu lapu un veiktu pasūtījumus. Vietnes administrācija nav atbildīga par lietotāja sniegtās informācijas pareizību un pareizību, reģistrējoties. Lietotājs sedz visus iespējamos riskus un izmaksas, kas rodas no nepareizas informācijas sniegšanas

4. Abonēšanas lietotājs

4.1. Patērētājs vietnē izvēlas produktus.

4.2. Lai saņemtu padomu, lietotājam ir jāsazinās ar mūsu vietnes speciālistiem, viņi labprāt palīdzēs atrisināt jūsu jebkuras sarežģītības jautājumu, jums vienkārši jāsazinās ar viņiem.

4.3. Patērētājam ir tiesības atteikt vai mainīt preci pirms tās izveides, par to paziņojot speciālistam.